Stolarstwo, meblarstwo Maszyny, narzędzia, urządzenia

Strona główna

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

 Firma nasza działa już od ponad 25 lat w branży  narzędziowej oraz od ponad 15 lat w branży akcesoriów meblowych, okuć oraz ostrzenia pił.

 Dział płyt meblowych oraz blatów jest działem najmłodszym i równocześnie najszybciej się rozwijającym. W ciągu kilku lat B-KRANG Strefa Płyt stała się jedną z największych hurtowni płyt meblowych w regionie i jednym z większych, w skali kraju, partnerów największego w Europie producenta płyt Kronospan.

Zarówno w dziale „maszyny, narzędzia, urządzenia” jak i „stolarstwo, meblarstwo” posiadamy szeroki asortyment produktów dla rzemiosła, przemysłu, usług oraz dla odbiorców indywidualnych.

 Przez wiele lat w każdej z branż zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu oferujemy Państwu nie tylko sam produkt, ale także profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i sprawdzony serwis. 

 Ze względu na to, iż firma nasza posiada w ofercie kilka tysięcy produktów, strona nie zawiera wyczerpujących informacji na temat każdego z nich.

 Jeżeli  nie znajdą Państwo w serwisie odpowiedzi na swoje pytania zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z wybranym działem firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc.

 

 Państwa potrzeby wytyczają nam nowe kierunki, pracą z pasją umożliwia

ich osiąganie od ponad 25 lat....